Bene běžecký festival - přihlášky prodlouženy do 14. 9. 2018

7.9.2018 17:20:13 | Jindřich Slunečko | Atletika

Milí žáci Jiráskovky, milí rodiče,

23. 9. 2018 proběhne v našem městě Benešovský běžecký festival.

V letošním roce bychom se rádi opět aktivně zapojili i jako škola – JIRÁSKOVKA a podpořili myšlenku: NEsedíme, NEležíme, BĚŽÍME!

Vzhledem k termínu začátkem školního roku je potřeba vyplnit přihlášku, kterou najdete na všech sportovních nástěnkách ve škole a přinést ji do pátku 14.9. do školy M. Blažkové. Takto přihlášené děti zaregistrujeme a zaplatíme jim startovné. U již přihlášených je možné přinést doklad o zaplacení a též startovné proplatíme.

Byli bychom rádi, kdyby tuto myšlenku podpořili i vaši rodiče – kategorie jsou opravdu různorodé, buď jako závodníci, nebo jako fandící doprovod. Vzhledem k velkému počtu závodníků a aktivnímu zapojení učitelů - běžců není možné za děti při Benešovském běžeckém festivalu zodpovídat. Díky.

Všechny další informace je možné najít na webových stránkách naší školy www.zsjiraskova.cz .

Běžím za svou školu!!!

Jiráskovka do toho!!!