DODATEK K OPATŘENÍM - aktualizace

24.2.2021 22:10:55 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

ještě se vracím ke zveřejnění změn v opatřeních, které jsem dnes umístil na webových stránkách školy v dobrém úmyslu v rámci vaší informovanosti. Byl jsem upozorněn, že jsem v textu explicitně uvedl respirátor. Následně však v daném příspěvku níže odkazuji na podrobnosti přímo v textu Ministerstva zdravotnictví, stačí rozkliknout "MZČR" a je vám k dispozici celý text. Pro jistotu ještě cituji:

"respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95), zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének"

Z různých zdrojů proudí různé informace, výklad některých opatření není jednoduchý, vše se nepřetržitě snažím sledovat, pokud dojde ještě k nějakému upřesnění, znovu uvedu zde.

Podle aktuálních výkladů stačí u dětí do 15 let pouze jedna chirurgická rouška.

Přeji všem hodně zdraví a trpělivosti, Petr Šedivý, ředitel školy