LYŽÁK 2018

23.3.2018 14:51:16 | Petr Šedivý | Lyžařský kurz

Přátelé, kamarádi! My jsme ty medaile přivezli!

Jak už jsem v průběhu kurzu aktuálně informoval ze srdce Krkonoš, zvěsti z celé Evropy o rekordních mrazech korespondovaly i s tím, jak Krakonoš zkoušel nás, jestli si umíme poradit v poněkud přísnějších podmínkách. Protože máme všichni hory rádi a respektujeme jejich moc a pravidla, museli jsme výcvik den co den přizpůsobit Krakonošově vůli. Téměř každý den jsme museli počkat, až opadne mráz, abychom odpoledne vyráželi na prosluněný čerstvý vzduch dělat první, druhé, ale také miliónté krůčky na sjezdových lyžích i na běžkách. Přes všechna klimatická omezení jsme naplnili všechny cíle, s kterými jsme z Benešova odjížděli. Již podesáté nás navštívil náš oblíbený matador horských hřebenů pan Přemysl Kovařík. Museli byste ho znát, abyste dostatečně pochopili váhu jeho hřejivých slov o tom, že za Jiráskovkou na Vebrovky chodí pravidelně upřímně rád. Jako každý rok se lyžníci snažili v celotýdenním klání o titul Horal-Horalka, které bylo završeno sobotními závody. Veškeré výsledky všech disciplín i celkový přehled naleznete níže. Pokud se chcete vrátit na místo činu prostřednictvím pohyblivých obrázků, naleznete tam také odkazy na videa, které pro vás připravil filmový štáb Slunce & company. A fotky? Je jich mraky… tady je malá ochutnávka a všechny vám potom poskytnu později, abyste se mohli pohrabat a zaručeně najít i sebe.

Děkuju za spolupráci celému realizačnímu týmu (Ivet, Paci, Saša, Sedlo, Zdeňka, Fík, Slunce),

podpůrnému týmu (Irenka, Zdeňka Iron Woman),

nejlepší boudě světa za tradičně skvělé zázemí (Vebrovky)

a především žákům naší školy (7.A, 7.B, 7.C) - BYLI JSTE SKVĚLÍ, DÍK!

Za všechny horaly Šéďa

... jen toho sněhuláka se nám letos nepodařilo postavit – nebyl ten správnej matrijál…

Výsledky klání o titul: horal_ka.xls

Slunce & company: PART1, PART2, PART3