POLOLETÍ 28.1.2020

28.1.2021 09:15:18 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

pravděpodobně situaci sledujete také, nicméně dovolte, abych zrekapituloval aktuální stav. Na projednávání změn ve školství se včera vůbec nedostalo, z médií však zaznívá, že žádné změny se příští týden nechystají, naopak se dnes budou projednávat možná zpřísnění obecných opatření. V únoru tedy pokračujeme ve stávajícím režimu (29.1.2021 potvrzeno oficiálním dokumentem MŠMT), v případě změn oznámím zde.

Dnes uzavíráme 1. pololetí školního roku 2020/2021. Zobrazení pololetního vysvědčení vašich dětí je již dostupné. Není těžké odhadnout, že síly a trpělivost ubývají všem. Děkujeme všem za spolupráci, žákům, vám i celému týmu Jiráskovky. Na prahu 2. pololetí nám všem znovu popřeju, aby ty síly a trpělivost vydržely, dokud to bude třeba, dokud se nepodaří návrat do normálu. Nic jiného nám ostatně ani nezbývá.

Petr Šedivý, ředitel školy