Režim posledního školního dne 26. 6. 2020

17.6.2020 17:34:06 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

v souvislosti s úpravami opatření ministerstva zdravotnictví a rozhodnutím ministerstva školství měníme avizovaný režim posledního dne školního roku.

Všichni žáci, kteří se dosud neúčastnili prezenční výuky, musí předložit třídnímu čestné prohlášení. Bez tohoto dokumentu nadále nemohou vstoupit do školní budovy. (pravidla s výjimkou 15-ti členných skupin a čestné prohlášení v informacích ze 4. 5. ZDE)

Žákům 1. - 8. ročníku bude předáno vysvědčení v tradičním režimu prvních dvou vyučovacích hodin společně v jejich kmenových třídách.
Žáci 1. stupně se v 7.40 shromáždí na pro tuto dobu obvyklých stanovištích (viz. plánek z 25. 5. ZDE), kde si je převezmou třídní.
Žáci 2. stupně (6. - 8. r.) přijdou rovněž tradičně v 7.40 - 7.55 a půjdou samostatně do školní budovy rovnou do své třídy bez přezouvání.
Žáci 9. ročníku přijdou na 2. vyučovací hodinu (8.45), půjdou samostatně rovnou do svých tříd. Podrobnější informace k jejich programu obdrží s předstihem od svých třídních.

Vyučování pro 1. - 8. ročník končí v 9.40, nic se nemění na skutečnosti, že nebude k dispozici oběd ve školní jídelně, ani nebudou pokračovat další aktivity v duchu školní družiny.

Nepředaná vysvědčení budou tradičně uložena k pozdějšímu vyzvednutí v kanceláři školy.

Školní rok se pomalu blíží ke konci. Byl jiný, takový jsme ještě nikdo nezažil. Děkuju všem žákům i jejich rodičům za jejich přístup k velmi nestandardní situaci, která nás potkala ze dne na den. Děkuji všem učitelům i ostatním zaměstnancům školy za nasazení, které museli vynaložit, aby naše společná loď Jiráskovka mohla plout dál i v těžkých vodách. Ze všeho nejvíc si teď přeju, abychom se zase v září všichni ve zdraví mohli nalodit, znovu napnout plachty a plout za vším, co život ve škole přináší ve své normální podobě. Hezké prázdniny všem!

Petr Šedivý