Sportovní kroužky na škole jsou podporovány VZP

3.11.2015 21:29:52 | Jindřich Slunečko | Zájmové kroužky

Projekt mezi VZP a AŠSK pomáhá hradit náklady na sportovní kroužky na školách

Podrobnosti najdete v následujícím textu. Neváhejte a kontaktujte nás přes webové stránky www.sportongo.com

ŠSK při Základní škole Benešov, Jiráskova 888

Organizuje v rámci projektu
Asociace školních sportovních klubů České republiky (AŠSK)

a Klubu pevného zdraví Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP)

Sportuj ve škole!

Vážení rodiče, je-li Vaše dítě zaregistrováno u VZP a budete-li chtít požádat o příspěvek na účast ve sportovních kroužcích naší školy z projektu Sportuj ve škole, je potřeba, abyste učinili tyto kroky:

1. Zaregistrovat dítě do systému internetového sportovního portálu Sportongo. Přihlášení provedete na www.sportongo.com,  kde dítě zaregistrujete (odkaz dole u loga AŠSK na webu Sportongo – Zde můžete zaregistrovat své dítě).

2. Po odeslání registračních údajů vašeho dítěte bude na Váš e-mail doručena zpráva: Dokončení registrace Sportongo. Tento e-mail potvrďte (Dokončit registraci)

3. Budete automaticky přesměrován na internetovou adresu: www.sportongo.com . Zde si vyberete kroužek, do kterého Vaše dítě dochází a odkliknete Přihlásit se.

4. Toto členství přijme vedoucí klubu a Vám přijde na Vaši emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci dítěte, zpráva s potvrzením o zaplacení příspěvku na kroužek.

5. Do 10 dnů Vám přijde na email informace, že si může Vaše dítě vyzvednout potvrzený voucher s potvrzením o zaplacení kroužku. Dítě si pro toto přijde do 4.A.

6. S Vámi dovyplněným (číslo účtu, …) voucherem a potvrzením o zaplacení dojdete na nejbližší pobočku VZP, kde oba doklady odevzdáte a následně Vám na Vámi uvedený účet ve voucheru dojde částka ve výši maximálně 500 Kč v případě, že dítě navštěvuje 2 či více kroužků, 350,- Kč v případě kroužku jednoho.

7. Všechny tyto kroky musíte splnit do 20. listopadu 2015!

8. V případě, že si s některým z kroků neporadíte a chcete příspěvek od VZP získat: přijďte na schůzku, která se bude konat 19.11. od 16 h v budově školy.

9. Tento příspěvek v rámci programu „Sportuj ve škole“ neomezuje čerpání jiných

projektů podpory ze strany VZP.

Následující sportovní kroužky:

Kontaktní osoby:  Mgr. M. Blažková, Mgr. J. Slunečko