Výměnný pobyt žáků Benešov - Partizánské

16.10.2017 08:37:11 | Wendy Heřmánková

Výměnný pobyt žáků Benešov – Partizánské

Ve dnech 4.10. – 6.10. navštívili naši školu žáci 2 základních škol ze slovenského města Partizánské. Ubytováni byli v rodinách 16 žáků, kteří se tohoto výměnného pobytu zúčastnili. Ve dnech 10. 10. – 12. 10. navštívili zase naši žáci město Partizánské, kde byli opět ubytováni v rodinách slovenských dětí. V Partizánském pro nás připravili velmi zajímavý program. Po příjezdu jsme navštívili hvězdárnu a Vodní hrad Šimonovany. Druhý den nás čekal celodenní výlet. Nejdříve jsme navštívili hřebčín a zámek v Topoĺčankách, poté jsme přejeli do Nitry, kde jsme si prohlédli areál nitranského hradu. Poslední dopoledne žáci strávili na základních školách, kde pro ně slovenští učitelé připravili zajímavé hry a tvořivé dílny.

Zde vložte text článku