VYSVĚDČENÍ

25.1.2021 11:08:03 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

žáci 1. a 2. ročníku dostanou výpis vysvědčení za 1. pololetí tradičně ve škole od své paní učitelky. Rodiče ostatních žáků budou mít možnost seznámit se s vysvědčením stejnou cestou, kterou sledují jejich průběžný prospěch. Během čtvrtka 28. 1. 2021 dojde k přechodu systému na 2. pololetí a místo dosud zobrazené čtvrtletní klasifikace bude k dispozici právě klasifikace za 1. pololetí. Listinnou podobu výpisu vysvědčení pak obdrží žáci po svém návratu k prezenční výuce.

Vývoj událostí v souvislosti s návraty k prezenční výuce průběžně sledujeme, během středy 27. 1. by v této věci měla rozhodovat vláda, informace zveřejním standardně na tomto místě.

Přeju nám všem hodně sil do druhého pololetí a aby se vše co nejdříve v dobré obrátilo.

Petr Šedivý, ředitel školy