VÝZVA ŽÁKŮM A RODIČŮM

28.6.2021 08:45:01 | Petr Šedivý

Vážení rodiče, milí žáci,

náročný školní rok se chýlí ke svému konci, prázdniny už klepají na dveře, jistě se všichni těšíte na odpočinek a spoustu zážitků. Někteří naši přátelé a kamarádi však mají úplně jiné starosti, asi není těžké uhodnout, že máme na mysli ničivé tornádo na Moravě a postižené rodiny často bez střechy nad hlavou.

Každoročně od Vás na konci školního roku dostáváme množství květin a dárečků, kterých si velmi vážíme a máme z nich radost. Ještě větší radost byste nám však letos udělali, kdybyste nám pomohli pomoct jiným.

Pokud se k naší prosbě připojíte, vložte ve středu do obálky takovu částku, za kterou byste pozornost pro svoji paní učitelku nebo učitele pořídili. Tuto obálku pak svému třídnímu odevzdejte. Veškerou naši společnou pomoc pak za školu transparentně předáme potřebným.

Děkujeme, Vaše Jiráskovka