ZMĚNY OD 18.11.2020

12.11.2020 09:36:09 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

od středy 18.11.2020 dochází k přechodu od distanční k prezenční výuce v 1. a 2. ročníku. V prvních dnech bude výuka realizována bez půlených hodin, tzn. ve středu se sejdeme všichni na první vyučovací hodinu. Od pondělí 23.11. bude výuka probíhat podle rozvrhu (včetně půlených hodin a SPP, zpěv a sportovní činnosti budou nahrazeny jinou náplní).

Věnujte prosím pozornost epidemiologickým opatřením, především je nutné, aby děti měly roušky, a to i v průběhu vyučování. Úplné znění naleznete zde: MŠMT

Současně bude zahájena činnost školní družiny v plném rozsahu.

Rovněž provoz školní jídelny bude obnoven. Všechny děti z 1. a 2. ročníku budou mít obědy automaticky přihlášeny, pokud o oběd nemáte zájem, je třeba ho odhlásit. Veškeré aktuální informace a podrobnosti ke stravování sledujte na webu jídelny: ŠKOLNÍ JÍDELNA

Moc se na první navrátilce těšíme a zároveň si budeme přát, aby co nejdříve přibývali další.

Petr Šedivý, ředitel školy