ZMĚNY OD 21.12.2020

15.12.2020 10:06:38 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

pokud sledujete dění, z médií už všichni od včerejšího dne víme, že o pondělí a úterý (21. 12. a 22. 12.) byly prodlouženy prázdniny. Není to sice zatím potvrzeno oficiálním pokynem, nicméně již informuji, nedá se předpokládat, že by tomu bylo ještě jinak.

V pátek 18. 12. jdou tedy děti do školy naposledy v roce 2020. V provozu nebude rovněž školní družina. Pokud se něco v průběhu prázdnin opět nezmění, nastupují do školy 4. 1. 2021 v navazujícím režimu - 1. stupeň a 9. ročník všichni, z rotačních skupin naváže ta, která měla jít ještě ten poslední neúplný týden = 7.A, 7.B, 7.C a 8.A. Pokud by se ještě situace nějak vyvíjela a došlo ke změnám, sledujte případné pokyny na tomto místě našeho webu.

Mezitím byla zveřejněna oficiální informace: https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/skoly-1335.pdf

Dovolte, abych všem popřál klidné období, které přímo volá po krbu a společných chvílích s nejbližšími. Budu si společně s Vámi pod stromeček přát, aby se situace od Nového roku (případně aspoň co nejdříve) už jenom zlepšovala a my všichni se postupně mohli vrátit ke svým tradičním zvyklostem, normálním povinnostem i zábavám. Mějte se v rámci možností hezky a přeji pevné zdraví.

Za Jiráskovku Petr Šedivý