ZMĚNY OD 3.5.2021

30.4.2021 10:22:50 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

věnujte pozornost následujícím informacím v souvislosti se změnami v opatřeních od 3. 5. 2021.

1.stupeň pokračuje v nastaveném režimu s jedinou změnou, která se týká četnosti testování. Nadále bude stačit testování pouze pondělní.

2.stupeň zahajuje rotační výuku s testováním v pondělí i ve čtvrtek v avizovaném režimu následujícím:

Týden 3. – 7. 5. 2021 6. a 8. ročník

Týden 10. – 14. 5. 2021 7. a 9. ročník

Dále se budou cykly střídat až do případné další změny opatření.

Rozvrhy tříd jsou dostupné na webu školy: ROZVRHY

Pozn.
Pro prezenční rozvrh 6. a 8. ročníku je v tuto chvíli třeba použít volbu "příští týden", prezenční rozvrh 7. a 9. ročníku se stejným způsobem zobrazí až v pondělí 3. 5. Rozvrhy navíc obdrží žáci v tištěné podobě první den ve škole od třídních učitelů. Další komunikace s třídními učiteli.

Oficiální dokument MŠMT s odkazem na MZČR ZDE

Podrobné informace k dalším aspektům (např. ochrana dýchacích cest apod.) na tomto webu k opatřením od 12. 4. 2021 ZDE

Veškeré informace ke stravování na webu školní jídelny http://www.sjbnjiraskova.cz/

Petr Šedivý, ředitel školy