ZMĚNY OD 30.11.2020

24.11.2020 21:02:03 | Petr Šedivý

Vážení rodiče,

od pondělí 30. 11. 2020 dochází k dalším úpravám provozu školy.

Celý 1. stupeň a 9. ročník zahajuje prezenční výuku.

6. - 8. ročník zahajuje střídavou výuku po týdnu
týden od 30.11. zahajují třídy 6.A, 6.B, 6.C, 8.B a 8.C
týden od 7.12. zahajují třídy 7.A, 7.B, 7.C a 8.A
Žáci, kteří v daném týdnu nemají prezenční výuku, se povinně účastní výuky distanční.

Vyučování probíhá podle standardního rozvrhu s drobnými změnami z důvodů nemožnosti dělit a kombinovat třídy (např. na cizí jazyky) v rámci zachování homogenity skupin.

Z důvodů nutnosti zachování homogenity skupin bude školní družina k dispozici nadále pouze pro 1. a 2. ročník.

Všichni žáci, zaměstnanci školy i další osoby vstupující do školní budovy mají povinnost používat roušky po celou dobu pobytu ve škole a školní družině.

Podrobné informace týkající se konkrétních tříd poskytnou třídní učitelé v rámci online třídních schůzek 26.11.2020, případně v náhradním s nimi dohodnutém termínu.

Všeobecné informace k opatřením MŠMT a MZČR

Školní stravování
Žáci v době prezenční výuky mají obědy automaticky přihlášeny.
V době distanční výuky je třeba v případě zájmu o odběr oběd individuálně přihlásit.
Podrobné informace ŠKOLNÍ JÍDELNA

Dovolte, abych za celou Jiráskovku prohlásil, že už se na vás fakt těšíme! Bez dětí je ve škole tak nějak divno...

Petr Šedivý, ředitel školy