Benešovský běžecký festival 20. 9. 2020

30.7.2020 19:50:30 | Jindřich Slunečko

Přidej se k běžeckému týmu z Jiráskovky 20. 9. 2020

Milí žáci, rodiče, prarodiče, 20. 9. 2020 se přidejte do běžeckého týmu ZŠ Benešov, Jiráskova 888. Budeme se na vás těšit a v tento den to pořádně rozběhneme.
Veškeré informace dostanete v prvním týdnu v září 2020.

00-propozice-bbf-2020-kv-10.pdf
propozice-na-skolni-soutez-pri-bbf-2020-21.7.-kv.pdf

Milí žáci Jiráskovky, milí rodiče,

20. 9. 2020 proběhne v našem městě Benešovský běžecký festival.

Rádi bychom se opět aktivně zapojili i jako škola – JIRÁSKOVKA a podpořili myšlenku:  NEsedíme, NEležíme, BĚŽÍME!

Vzhledem k termínu začátkem školního roku je potřeba vyplnit přihlášku, kterou najdete na všech sportovních nástěnkách ve škole a přinést ji do středy 9. 9. 2020 do školy J. Slunečkovi nebo M. Blažkové. Takto přihlášené děti zaregistrujeme a zaplatíme jim startovné. U již přihlášených je možné  přinést doklad o zaplacení a též startovné proplatíme.
Byli bychom rádi, kdyby tuto myšlenku podpořili i vaši rodiče – kategorie jsou opravdu různorodé, buď jako závodníci, nebo jako fandící doprovod. Vzhledem k velkému počtu závodníků a aktivnímu zapojení učitelů  - běžců není možné za děti při Benešovském běžeckém festivalu zodpovídat. Díky.

Všechny další informace je možné najít na webových stránkách naší školy www.zsjiraskova.cz .

Běžím za svou školu Jiráskovku!!! Jedna škola, jedna rodina, jeden tým!

Jiráskovka do toho!!!