Archiv článků

Zuzka Růžičková obsadila 3. místo ve výtvarné soutěži

30.11.2022 10:09:10 | Zuzana Zahradníčková

Zuzka Růžičková ze 6.B získala krásné 3. místo ve výtvarné soutěži téma - Sportujeme, kterou vyhlásil Dům dětí a mládeže v Benešově.  Gratulujeme!

Celý článek

Finále soutěže Jiráskovka má hlas

30.11.2022 09:59:12 | Zuzana Zahradníčková

Finále soutěže Jiráskovka má hlas se uskuteční dne 15.12.2022 od 17:00 hod. !!!

plakat-jiraskovka-ma-hlas.pdf

Celý článek

ZŠ Jiráskova pomáhá pejskům z útulku

30.11.2022 09:53:09 | Zuzana Zahradníčková

I naše Jiráskovka se přidává k DDM a je možné pomoci se sbírkou pro psí útulek, více informací naleznete zde: vanocni-sbirka-pro-psi-utulek.docx

Celý článek

Halloween na ZŠ Jiráskova

30.11.2022 09:40:42 | Zuzana Zahradníčková

HALLOWEEN V pondělí 31.10. se na Jiráskovce slavil svátek Halloween. Užili si ho zejména třeťáčci, kteří se oblékli do strašidelných kostýmů a masek. Na odpolední program se jim škola zcela proměnila. Temné chodby osvětlovaly pouze mihotavé plamínky svíček, světýlek a vydlabaných dýní. Děti měly ve svých třídách přichystané hry, soutěže, kvízy a písničky. Svoje znalosti anglických slovíček a básniček mohly zúročit také při koledě Trick or Treat. Děti se posilnily dobrotami a pak se vydaly s rozsvícenými lampiony a lucernami na průvod městem. Pro všechny to byl úžasně strašidelný zážitek.

Více info zde: halloween-web-1-.pdf

Celý článek

3.A na výstavě zahrádkářů

10.10.2022 14:10:51 | Marie Vacková

Ve čtvrtek dne 22.9. 2022 navštívili žáci třídy 3.A během výuky Pracovních činností výstavu zahrádkářů, která byla uspořádána pod záštitou ČZS Benešov, Ministerstva zemědělství a  Domu dětí a mládeže Benešov. Celá výstava byla poučná a děti si ji velice užily. Nejvíce je  zaujaly cizokrajné rostliny, které viděly poprvé.
Marie Vacková, učitelka PČ

Celý článek

Sběr papíru prodloužen do pondělí 3. 10. 2022

30.9.2022 06:45:05 | Jindřich Slunečko

Vážení rodiče, prarodiče,
vzhledem k vašemu zájmu  a skvělým výkonům prodlužujeme sběr do pondělí 3. 10. 2022.
Děkujeme.

Team sběru 22

Celý článek

Sběr papíru 2022 začíná 28. 9. 2022

22.9.2022 07:30:47 | Jindřich Slunečko

sběr je možno vozit již 28. 9. 2022 - skládejte ho za sportovní halou.

16.6.2022 11:31:16 | Marie Vacková

ZŠ Jiráskova se zúčastnila výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže,

kterou vyhlásilo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska při Okresním sdružením hasičů Benešov.

Ke krásnému 2. místu v kategorii ZŠ 1 gratulujeme žákyni 2.A – Zuzaně Kucharské.

Marie Vacková

Celý článek

Dopravní soutěž

3.6.2022 12:26:17 | Kateřina Lenroi

V pátek 13. května se dvě smíšená družstva dívek a chlapců naší školy zúčastnila okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Benešově. Za mladší kategorii získali naši soutěžící 2. místo, za starší kategorii 3. místo.
Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme !