Archiv článků

10. března kluci volejbalisté stříbrní

15.3.2020 18:32:11 | Marcela Blažková | Volejbal

Volejbalisti kluci to ještě stihli a byli na okresním finále 10. 3. stříbrní

 

V přetěžkých dobách jedna malá nefalšovaná sportovní radost. Po dlouhých letech dokázali kluci ze školního volejbalového kroužku vybojovat na okresním finále, které se konalo na ZŠ Benešov, Dukelská, skvělé druhé místo. Moc gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. Kluci, my vám ty medaile přivezeme, předáme po návratu do školy.
Sestava: Adam Rezek(Réza), Dominik Dvořák(Dvořka), Vojtěch Blažek(Bláža), Adam Holický(Holda), FilipTuška(Tuškič), Marek Čtrnáctý(Čtrnda), Vít Novák(Pigi). Trenérkami byly Marcela Blažková(Bláža), Zuzana Vosičková(Vosa).
Konečné pořadí: 1. Vorlina Vlašim, 2. Jiráskovka, 3. Dukelská, 4. Na Karlově, 5. Týnec n. S. .

 

 

 

Zpět Tisk
TOPlist