Archiv článků

4.A Škola v přírodě

26.6.2019 12:01:57 | Jana Kahounová

Škola v přírodě pohledem 4.A


Na konci května jsme vyrazili na školu v přírodě. Jeli jsme do Vrábova - Radostné mládí. V úterý a ve středu byla zima a strašně lilo. Ve středu jsme šli na hrad Český Šternberk. Ten den jsme měli bojovku. Ve 23:30 v noci nás nečekaně vzbudili, že máme vstávat. Byla tma a zima, šli jsme ve dvojicích. Já jsem šla s Eldou. Ve čtvrtek jsme měli diskotéku, hráli plno českých a anglických písniček. Na Vrábov s námi jela i Susie z USA. Škola v přírodě se i hodně líbila, i když byla zima. (Viky Veselá)

V pondělí 27. května jsme přijeli na Vrábov. Úterý a středa utekly velmi rychle. Ve čtvrtek odpoledne jsme šly na oběd, když tu najednou u bazénu zastavilo auto. To auto bylo žluté a na předních světlech mělo řasy. Paní učitelky hned věděly, kdo to je. Byla to Lucka Skalická! Hned nám pověděly, že tam je, a 4.A ještě nikdy nebyla takhle rychle najedená. K Lucce jsme hned běželi, a měla s sebou i miminko. Povídali jsme si s ní všichni, a to byl náš nejlepší den na škole v přírodě. (Elda Martínková)

Ahoj, jmenuji se Lucka Stibůrková a budu vám vyprávět o mé květnové škole v přírodě. Ve čtvrtek jsme hráli turnaj ve vybíjené. Hráli jsme proti 4.B. Bylo to 6:6 a nám zbývaly už jen 2 minuty do konce. Všichni jsme napjatě čekali. Nikdo však nevěděl, že 4.B je tak dobrá. Najednou se to změnilo na 9:9. Každý byl vyjukaný. "Stačí jedno vybití," řekla má kamarádka Wendy. "Míč má 4.B," řekla jsem. Najednou se jejich hráč rozmáchl a vybil naši hráčku. "Konec, " řekla jsem, "došel čas." Byla jsem smutná, ale jinak byla škola v přírodě fajn. (Lucka Stibůrková)

Zpět Tisk
TOPlist