Archiv článků

8.A otevřela čajovnu U Chemie

2.4.2022 09:26:03 | Vendula Dvořáková
U příležitosti dne otevřených dveří na naší škole byla ve středu 30.3. od 15:00 do 17:00 otevřena v kmenové učebně 8.A čajovna U Chemie. Nebyla to obyčejná čajovna, byla charitativní. Všichni návštěvníci, kteří si v deštivém odpoledni chtěli zpříjemnit návštěvu naší školy, mohli ochutnat sušenky, které napekly žákyně 8.A v hodině vaření, nabízely se samozřejmě čaje a také limonáda z čerstvých pomerančů. Obsluha čajovny byla výhradně v rukou žáků a žákyň 8.A. Za pohoštění mohli zákazníci zaplatit dobrovolným příspěvkem na podporu útulku Naděje pro čtyři packy v Opřeticích u Bystřice. Zájem byl veliký, akce se náramně vydařila, děkujeme všem zúčastněným. Vybranou částku předáme útulku koncem školního roku spolu s dalšími potřebami pro kočičky a pejsky, které můžete nosit do kanceláře zástupkyň naší školy až do konce června.
Zpět Tisk
TOPlist