Archiv článků

LVK 2022 - ohlédnutí za lyžařským kurzem

15.4.2022 12:24:42 | Petr Šedivý

 

Nela Bečváříková 7.B – příspěvek frekventantky do tisku

Již dříve jsem snila a těšila se na 7. ročník, hlavně proto, že se pojede na všemi oblíbený „lyžák“. Konečně jsem se dočkala nejen já, ale také moji spolužáci ze třídy a z ostatních sedmých tříd. Cestou do Pece pod Sněžkou a na Vebrovy boudy nás doprovázela zvědavost, co nás tam ten týden čeká.
První dojmy byly k nepopsání – prosluněná a zasněžená příroda, nádherný výhled do údolí. A co pak naše první jízdy a pády na lyžích! Pro mnohé byla premiéra i jízda na běžkách. Tolik legrace, co jsme zde zažili, jsme ani nečekali. Naše obličeje byly po celou dobu kurzu plny úsměvu a spokojenosti. Učitelé se k nám chovali férově a naučili nás spoustu nových věcí. Za to jim i našemu “Šéďovi” patří velký dík!!!
Lyžařský kurz nám přinesl spoustu nezapomenutelných zážitků a vzpomínek, které nás budou provázet po celý život.

Dovětek vedoucího kurzu

Toho „Šéďu“ bych rád spravedlivě rozptýlil. Úspěch lyžáku stojí vždy na každém, kdo se s námi na hory vydá a vydá se ze všech sil, aby hory našly nové pokorné obdivovatele. Dík patří celému realizačnímu týmu (Fík, Iveta, Jana, Marcela, Saša, Slunce a Zuzka) i všem sedmákům (z důvodu počtu jmenný seznam vynechávám). Do mozaiky zapadá také bezchybné zázemí, které nám již tradičně poskytli domácí z Vébrovek (Laďa, Jitka, Tom, Jura a paní Jitka), pro které jsme byli po mnoha letech posledními klienty. Nezbývá než si přát, aby pokračování bylo podobné i po změně majitele naší boudy nejmilejší. A zapomenout nesmíme ani na Pána hor, který nám rok co rok otevírá svou náruč. Díky, Krakonoši.

Výsledky všech disciplín našeho celotýdenního klání o titul HORALKA / HORAL: horal-ka_2022.xls

 

Zpět Tisk
TOPlist