Český jazyk a literatura

6.A v Souboji čtenářů

24.5.2021 22:08:18 | Vendula Dvořáková
Ve středu 19.5. se třída 6.A zúčastnila online čtenářské soutěže Souboj čtenářů. V obrovské konkurenci 64 základních škol a gymnázií z celé republiky jsme jako nováčci v soutěži obsadili 30. místo. Mezi základními školami jsme obsadili pěkné 22. místo. Celkem 5 družstev po pěti žácích (celá 6.A) od února četlo vybrané knižní tituly, na soutěž jsme se připravovali především na dálku v rámci distanční výuky. Týden před finále nám téměř celé jedno družstvo zůstalo doma v karanténě. V závěrečném středečním souboji se pak hrálo hlavně o čas: šesťáci museli odpovědět během 30 minut co nejlépe na 25 záludných otázek. Každé družstvo mělo na odpověď svých pěti otázek jen 6 minut! Děkuji celé třídě za reprezentaci naší školy.
Zpět Tisk
TOPlist