Cizí jazyky

Poděkování z Indie

23.1.2018 15:51:14 | Carla Hobzová

V rámci projektu „The Exchanging of Cultural Heritages“ žáci 6. C před Vánocemi přiložili ruce k dílu a připravili pro své indické kamarády milé překvapení v podobě práce na téma: „Vánoce v České republice“. Svými výtvory přiblížili české Vánoce a seznámili malé Indy s tradicemi a zvyky v naší zemi.

Našim indickým kamarádům se naše výtvory velice líbily. Paní učitelka Gurpreet Kaur nám poslala poděkovaní a informovala nás, že práce našich žáků jsou vystaveny ve škole, kde budí zájem všech žáků a učitelů.

Z dopisu:

„Thank you so much for lovely gifts sent by your students. Give my love to all. I have displayed in school for everyone to see beautifully done handmade gifts by their friends :) Gurpreet kaur

Chtěla bych poděkovat rodičům žáků, kteří podpořili naše úsilí v podobě sladkých perníčků.