I.stupeň

McDonald´s Cup 2019 - doba bronzová

1.5.2019 18:57:06 | Jindřich Slunečko | Fotbal

Z Vlašimi z okresního finále vezeme ve starší kategorii skvělý bronz

30. 4. 2019 se naši kluci utkali s 8 nejlepšími týmy z celého okresu Benešov. Celé soutěže se zúčastnilo 27 základních škol. Oblastní finále jsme v Benešově vyhráli a jeli jsme natěšení do Vlašimi. - Nejprve jsme prohráli se Sídlištěm Vlašim 2 : 0. Nic jsme nevzdali, Votice jsme porazili 5 : 4 a Bystřici 6 : 1. V semifinále jsme narazili na pozdějšího vítěze Vorlinu Vlašim a prohráli jsme 4 : 2. O bronz to bylo do konce jako v hororu. 5 minut před koncem jsme prohrávali 4 : 2, ale naši nezdolní bojovníci v čele s Filipem Procházkou otočili na 5 : 4 a po právu si odvezli z Vlašimi bronzové medaile. Moc díky klukům za skvělou reprezentaci školy, trenérovi Petrovi Novotnému a za pomoc při pořádání tohoto okresního finále žákům 9. ročníku - Pepovi Kozlovi, Matějovi Václavíkovi, nestorovi sportovních školních akcí Pravoškovi Novákovi.