I.stupeň

SK Florbal Benešov Cup 2017

17.12.2017 13:13:20 | Jindřich Slunečko

Naši úplně nejmenší florbalisté nadchli svými výkony

 

https://youtu.be/lJI6XgZw3Gs

SK Florbal Benešov Cup – 1. ročník

Dlouho očekávaný florbalový turnaj, který se konal na ZŠ Dukelské 1818, otevřel 14. 12. 2017 své brány a od půl osmé začaly do haly přicházet soutěžní družstva. V rámci turnaje bylo připraveno mnoho, a tudíž bylo velké očekávání, jestli se vše uskuteční a budou všichni z turnaje a doprovodného programu nadšení. V rámci turnaje se všichni zúčastnění mohli těšit na 7 vzájemných zápasů, které probíhaly na dvou hřištích, dovednostní disciplíny ve florbale, fotografování s pohárem a vítězkou Adélou Polívkovou extraligy žen, v neposlední řadě byl na hráče přichystán moderátor, který vedl rozvory s jednotlivými týmy. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z 6 škol z Benešova a okolí a to konkrétně: ZŠ Dukelská 1818 I., ZŠ Dukelská 1818 II., ZŠ Jiráskova 888 – Boys, ZŠ Jiráskova 888 – Girls, ZŠ Na Karlově, ZŠ Pyšely, ZŠ Netvořice, ZŠ Neveklov. Celý turnaj probíhal ve formě fair play a hesla: „Florbal je hra, tak pojďme hrát a bavit se“. V průběhu celého turnaje bylo vidět, že děti se účastnily všech zápasů a doprovodného programu s maximálním nasazením a emocemi. Celý turnaj s postupně odehranými zápasy spěl do úspěšného konce a s posledním hvizdem píšťalky bylo rozhodnuto. Nadešla chvíle vyhodnocení výsledků a přípravy hodnotných cen pro všechny. Všichni se shromáždili na konečném vyhlášení, kterého se zúčastnily významné osobnosti nejen florbalového klubu SK Florbal Benešov, ale také vedení Města Benešov a dopomohly k tomu, aby turnaj dostal patřičnou formalitu a zážitek pro hráče a hráčky. Nejprve byli za svojí práci ocenění samotní trenéři/učitelé za to, že se věnují a trénují florbal na svých školách. Poté došlo k vyhlášení nejlepších hráčů z každého týmu, kterého se ujal pan Mgr. Josef Vachtl (prezident klubu SK Florbal Benešov). Nakonec následovalo vyhlášení celého turnaje a přádávání medailí se ujal pan starosta Ing. Petr Hostek, MBA, s panem místostarostou Ing. Jiřím Švadlenou, předávání hodnotných cen se ujala paní Ing. Ivana Kárová (vedoucí odboru školství, kultury a sportu), poháry pro tři nejlepší družstva předávala paní PeadDr. Hena Procházková (ředitelka ZŠ Dukelská 1818) a sladkou tečky v podobě florbalových míčků předala hlavní organizátorka turnaje Ing. Pavla Dvořáková.

Konečné pořadí týmů:

1. ZŠ Neveklov

2. ZŠ Pyšely

3. ZŠ Dukelská II.

4. ZŠ Netvořice

5. ZŠ Dukelská I.

6. ZŠ a MŠ Na Karlově

7. ZŠ Jiráskova – Boys

8. ZŠ Jiráskova – Girls

Nejlepšími v dovedností disciplíně: vedení florbalového míčku mezi kužely jsou: Patrik Jakoubek (ZŠ Neveklov), Ondřej Sochůrek (ZŠ Dukelská I.), Lukáš Láska (ZŠ Pyšely), Šimon Oprchal (ZŠ Netvořice), Alex Fulín (ZŠ Karlov Bn), Lukáš Ottl (ZŠ Dukelská II.), Simona Dvořáková (ZŠ Jiráskova – Girls), Vojtěch Vyskočil (ZŠ Jiráskova – Boys). Výherci v této disciplíně se mohli těšit na výhru v podobě nové florbalové hokejky.

Nakonec bychom chtěli poděkovat všem partnerům/ sponzorům, kteří napomohli svými dárky rozsvítit oči všech chlapců a dívek. Tímto bychom chtěli konkrétně poděkovat: Městu Benešov, Českému florbalu, firmě Ebas spol. s.r.o., Pro21 s.r.o., FLoorballplayeru.net, Benea s.r.o., Středočeskému kraji, MŠMT, ZŠ Dukelské 1818 a ZŠ Jiráskově 888. Poděkování také patří všem rozhodčím a organizátorům celého turnaje, bez kterých by tento turnaj nemohl být. Poslední poděkování patří všem týmům za krásný florbalový turnaj, který z plánování od papírů proměnili ve skutečný zážitek na který, budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat. Nechme se překvapit, co nám přinese další ročník SK Florbal Benešov Cup.

S poděkováním za krásný florbalový zážitek,

Ing. Pavla Dvořáková – hlavní organizátorka turnaje a členka VV SK Florbal Benešov

Mgr. Jindřich Slunečko, Pravoslav Novák, LUboš Moravanský

https://florbalbenesov2014.rajce.idnes.cz/SK_Florbal_Benesov_CUP_2017%2C_1.rocnik/

 

 

 

Zpět Tisk
TOPlist