Kuželky

Jarní finále 18.ročníku (2017)

16.3. 19:00 30.3. 19:00 6.4. 19:00 20.4. 19:00
centifinále body decifinále body milifinále body finále body
Ámosovi Bratři 1399 GBN 1413 ZŠ Karlov BN 1358 ZUŠ J.Suka BN 1555
VOŠ a SZeŠ BN 1296 DDM BN 1345 OA Neveklov 1281 SŠEOS BN 1373
SOŠ a SZŠ BN 1227 ZŠ Bystřice 1276 ZŠ Netvořice 1223 ZŠ Dukelská BN 1369
ZŠ Týnec n/Sáz 1190 ZŠ a PŠ BN 1134 ZŠ Poříčí n/Sáz 1072 ZŠ Jiráskova BN 1359

 

Podzimní kvalifikace 18.ročníku (2016)

3.11. body 10.11. body 24.11. body 1.12. body
SŠEOS BN 1375 ZŠ Jiráskova BN 1235 ZUŠ J.Suka BN 1635 ZŠ Dukelská BN 1489
GBN 1360 ZŠ a PŠ BN 1231 ZŠ Bystřice 1266 DDM BN 1454
SOŠ a SZŠ BN 1246 ZŠ Týnec n/Sáz 1213 VOŠ a SZeŠ BN 1244 Ámosovi Bratři 1316
OA Neveklov 0 ZŠ Poříčí n/Sáz 1156 ZŠ Karlov BN 1175 ZŠ Netvořice 1246


Jarní finále 17.ročníku (2016)

3.3. 19:00 10.3. 19:00 17.3. 19:00 31.3. 19:00
centifinále body milifinále body finále body decifinále body
OA Neveklov 1170 DDM BN 1333 ZUŠ J.Suka BN 1576 SŠEOS BN 1410
ZŠ Bystřice 1161 ZŠ Karlov BN 1244 GBN 1368 Ámosovi Bratři 1379
ZŠ a PŠ BN 1157 ZŠ Týnec n/Sáz 1242 ZŠ Netvořice 1357 ZŠ Poříčí n/Sáz 1362
ZŠ Jiráskova BN 1136 SOŠ a SZŠ BN 1172 ZŠ Dukelská BN 1248 VOŠ a SZeŠ BN 1227

Podzimní kvalifikace 17.ročníku (2015)

5.11. body 12.11. body 19.11. body 26.11. body
ZŠ Netvořice 1357 ZUŠ J.Suka BN 1611 GBN 1411 ZŠ Dukelská BN 1289
SŠEOS BN 1250 Ámosovi Bratři 1416 ZŠ Poříčí n/Sáz 1240 VOŠ a SZeŠ BN 1266
ZŠ a PŠ BN 1180 ZŠ Bystřice 1374 ZŠ Jiráskova BN 1145 OA Neveklov 1095
ZŠ Karlov BN 1109 DDM BN 1301 ZŠ Týnec n/Sáz 1097 SOŠ a SZŠ BN 1030


Jarní finále 16.ročníku (2015)

5.3. 19:00 12.3. 19:00 19.3. 19:00 9.4. 19:00
decifinále body milifinále body centifinále body finále body
SŠEOS BN 1445 ZŠ Karlov BN 1250 SOŠ BN 1329 ZUŠ J.Suka BN 1545
GBN 1280 ZŠ Týnec n/Sáz 1226 VOŠ a SZeŠ BN 1240 ZŠ Dukelská BN 1397
DDM BN 1242 OA Neveklov 1115 ZŠ Bystřice 1227 Ámosovi Bratři 1315
ZŠ a PŠ BN 1216 ZŠ Poříčí n/Sáz 1108 ZŠ Jiráskova BN 1219 ZŠ Netvořice 1249


Podzimní kvalifikace 16.ročníku (2014)

6.11. body 13.11. body 20.11. body 27.11. body
ZŠ Dukelská BN 1327 ZUŠ J.Suka BN 1579 ZŠ Netvořice 1289 Ámosovi Bratři 1482
GBN 1303 SŠEOS BN 1553 DDM Benešov 1265 ZŠ a PŠ Benešov 1282
ZŠ Bystřice 1233 SOŠ BN 1383 VOŠ a SZeŠ BN 1234 ZŠ Jiráskova BN 1258
ZŠ Poříčí n/Sáz 1191 ZŠ Karlov BN 1297 OA Neveklov 1192 ZŠ Týnec n/Sáz 1181

Jarní finále 15.ročníku (2014)

20.3. 19:00 3.4. 19:00 10.4. 19:00 24.4. 19:00
decifinále body centifinále body milifinále body finále body
SOŠ BN 1426 DDM BN 1353 OA Neveklov 1267 ZUŠ J.Suka BN 1605
GBN 1384 ZŠ Týnec n/Sáz 1350 ZŠ Jiráskova BN 1247 Ámosovi Bratři 1505
ZŠ Dukelská BN 1239 ZŠ a PŠ BN 1347 VOŠ a SZeŠ BN 1205 SŠEOS BN 1495
ZŠ Poříčí n/Sáz 1225 ZŠ Karlov BN 1239 ZŠ Bystřice 1197 ZŠ Netvořice 1446

Podzimní kvalifikace 15.ročníku (2013)

7.11. body 14.11. body 21.11. body 28.11. body
ZUŠ J.Suka BN 1582 ZŠ Netvořice 1418 Ámosovi Bratři 1464 SŠEOS BN 1486
ZŠ Dukelská BN 1302 ZŠ Poříčí n/Sáz 1252 SOŠ BN 1362 GBN 1324
ZŠ Karlov BN 1262 ZŠ a PŠ BN 1249 ZŠ Týnec n/Sáz 1329 DDM BN 1319
ZŠ Jiráskova BN 1204 ZŠ Bystřice 1172 OA Neveklov 1182 VOŠ a SZeŠ BN 1169


Jarní finále 14.ročníku (2013)

4.4. 19:00 11.4. 19:00 18.4. 19:00 25.4. 19:00
milifinále body centifinále body decifinále body finále body
SOŠ BN 1368 ZŠ Poříčí n.Sáz. 1282 ZUŠ J.Suka BN 1651 Ámosovi Bratři 1512
ZŠ Netvořice 1198 ZŠ Jiráskova BN 1230 ZŠ Dukelská BN 1334 ZŠ Týnec n.Sáz. 1465
ZŠ a PŠ BN1449 1169 ZŠ Karlov BN 1225 VOŠ a SZeŠ BN 1198 SŠEOS BN 1449
OA Neveklov 1155 DDM BN 1220 ZŠ Bystřice 1088 GBN 1344


Podzimní kvalifikace 14.ročníku (2012)

8.11. body 15.11. body 22.11. body 29.11. body
ZŠ Týnec n/Sáz 1373 SŠEOS BN 1293 GBN 1335 Ámosovi Bratři 1426
ZUŠ J.Suka BN 1345 ZŠ Bystřice 1153 ZŠ Dukelská BN 1293 VOŠ a SZeŠ BN 1326
DDM BN 1316 ZŠ Karlov BN 1149 ZŠ Poříčí n/Sáz 1285 ZŠ Jiráskova BN 1242
SOŠ BN 1303 ZŠ Neveklov 1140 ZŠ Netvořice 1203 ZŠ a PŠ BN 1192

 

Jarní finále 13.ročníku (2012)

29.3. 19:00 12.4. 19:00 19.4. 19:00 26.4. 19:00
decifinále body finále body centifinále body milifinále body
ZUŠ J.Suka BN 1521 ISŠT BN 1749 SŠEOS BN 1415 Ámosovi Bratři 1273
DDM BN 1453 ZŠ Týnec n/Sáz 1409 SOŠ BN 1257 ZŠ Netvořice 1256
VOŠ a SZeŠ BN 1211 Gymnázium BN 1313 ZŠ Jiráskova BN 1187 ZŠ Poříčí n/Sáz 1211
ZŠ Karlov BN 1177 ZŠ Dukelská BN 1279 OA Neveklov 1170 ZŠ Bystřice 1127

 

Výsledky podzimní kvalifikace 13.ročníku (2011)

3.11. body 10.11. body 24.11. body 1.12. body
ZŠ Týnec n/Sáz 1381 Gymnázium BN 1253 ISŠT BN 1734 ZŠ Dukelská BN 1564
DDM BN 1356 VOŠ a SZeš BN 1214 ZUŠ J.Suka BN 1547 ZŠ Karlov BN 1462
SOŠ BN 1307 OA Neveklov 1192 SŠEOS BN 1418 ZŠ Jiráskova BN 1285
ZŠ Netvořice 1251 ZŠ Poříčí n/Sáz 1167 Ámosovi Bratři 1298 ZŠ Bystřice 1096

 

Finále 12.ročníku (2011)

finále 1. ISŠT Benešov 1699
2. ZUŠ J.Suka Benešov 1557
3. SŠEOS Benešov 1379
4. ZŠ Týnec nad Sázavou 1343
decifinále 5. Ámosovi Bratři 1402
6. ZŠ Dukelská Benešov 1379
7. Gymnázium Benešov 1330
8. ZŠ Poříčí nad Sázavou 1311
centifinále 9. DDM Benešov 1359
10. SOŠ Benešov 1357
11. VOŠ a SZeŠ Benešov 1198
12. ZŠ Bystřice 1167
milifinále 13. ZŠ Karlov Benešov 1190
14. ZŠ Netvořice 1173
15. ZŠ Jiráskova 1121
16. OA Neveklov 0

Kvalifikace 12.ročníku (2010)

4.11. body 11.11. body 18.11. body 25.11. body
ZŠ Týnec n/Sáz 1241 ZUŠ J.Suka BN 1595 ISŠT BN 1745 SŠEOS BN 1365
ZŠ Poříčí n/Sáz 1162 Ámosovi Bratři 1476 ZŠ Dukelská BN 1425 Gymnázium BN 1349
ZŠ Bystřice 1156 SOŠ BN 1313 DDM BN 1364 VOŠ a SZeŠ BN 1194
OA Neveklov 1124 ZŠ Jiráskova BN 1245 ZŠ Netvořice 1298 ZŠ Karlov BN 1148

Finále 11.ročníku (2010)

finále 1. ZUŠ J.Suka Benešov 1699
29.4. 2. ISŠT Benešov 1677
3. SŠEOS Benešov 1462
4. DDM Benešov 1437
decifinále 5. Ámosovi Bratři 1369
8.4. 6. Gymnázium Benešov 1335
7. SOŠ Benešov 1277
8. ZŠ Týnec nad Sázavou 1160
centifinále 9. ZŠ Netvořice 1332
22.4. 10. VOŠ a SZeŠ Benešov 1221
11. ZŠ Dukelská Benešov 1197
12. ZŠ Karlov Benešov 1106
milifinále 13. ZŠ Jiráskova Benešov 1275
15.4. 14. ZŠ Bystřice 1242
15. ZŠ Poříčí nad Sázavou 1218
16. ZŠ Votice 1038

Kvalifikace 11.ročníku (2009)

HAK (hráčská asociace kuželek) mimo jiné demokraticky rozhodla poměrem hlasů 10:5 o tom, že příští kvalifikace se bude losovat bez nasazení z jediného koše.

4.11. body 11.11. body 18.11. body 25.11. body
ZUŠ J.Suka BN 1660 ISŠT BN 1561 SŠEOS BN 1380 DDM BN 1454
SOŠ BN 1407 ZŠ Týnec n/Sáz 1272 Gymnázium BN 1316 Ámosovi Bratři 1421
ZŠ Dukelská BN 1283 ZŠ Netvořice 1184 ZŠ Karlov BN 1155 VOŠ a SZeŠ BN 1053
ZŠ Jiráskova BN 1120 ZŠ Poříčí n/Sáz 1181 ZŠ Bystřice 1109 ZŠ Votice 0

Finále 10.ročníku (2009)

finále 1. ISŠT Benešov 1711
2. ZUŠ J.Suka Benešov 1665
3. SŠEOS Benešov 1429
4. Ámosovi Bratři 1426
decifinále 5. SOŠ Benešov 1372
6. DDM Benešov 1355
7. ZŠ Dukelská Benešov 1275
8. ZŠ Poříčí nad Sázavou 1144
centifinále 9. Gymnázium Benešov 1247
10. ZŠ Týnec nad Sázavou 1208
11. ZŠ Karlov Benešov 1174
12. ZŠ Jiráskova Benešov 1119
milifinále 13. ZŠ Netvořice 1354
14. ZŠ Bystřice 1152
15. ZŠ Votice 1009
16. VOŠ a SZeŠ Benešov 1007

Kvalifikace 10.ročníku (2008)

5.11. body 12.11. body 19.11. body 26.11. body
ISŠT BN 1516 ZUŠ J.Suka BN 1705 SŠEOS BN 1368 Ámosovi Bratři 1402
SOŠ BN 1330 ZŠ Poříčí n/Sáz 1174 DDM BN 1275 ZŠ Dukelská BN 1227
ZŠ Týnec n/Sáz 1061 ZŠ Karlov BN 1112 Gymnázium BN 1238 ZŠ Jiráskova BN 1083
ZŠ Bystřice 1058 ZŠ Votice 1090 ZŠ Netvořice 1217 VOŠ a SZeŠ BN 1050

26.11. - kvalifikace D - Ámosovi Bratři výkonem 1402 b potvrdili svou zatím nepřetržitou příslušnost ve finálové čtyřce. Nejlepším hráčem se stal se 216 b Jindra Slunečko a nejlepší hráčkou se 183 b Dana Chmelíková (oba ÁB). Generální ředitel na úrovni - Petr Kovský (ZŠ Jiráskova). Tradičně byl připomenut celoživotní přínos Pavla Bobka (ÁB). Za to, že se rozdělili s kamarády, byli odměněni Jaruška Babková (Jiráskova) a Bohouš Bareš (VOŠ a SZeŠ). Body ale někdy nejsou všechno...

19.11.  - kvalifikace C - Velmi očekávaná předem nevyzpytatelná kvalifikace snesla své ovoce: výborná atmosféra, vyrovnané výsledky, radost, smutek, očekávání, zklamání... SŠEOS (pracovně "SOS") konečně ve finále. Nejlepší hráč Vašek Pícha - 232 b (DDM) (překonal Velkého Karla!), nejlepší hráčka Marta Polačková - 205 b (SŠEOS - pracovně "SOS"). Nejlépe udělaná hlava a nehty Milada Rýdlová (DDM). Nejsoudržnější fans - GBN. Nejkrásnější zub - Standa (GBN). Nejnetvořice - holky+netvoři. Nejkritičtější a nakonec spokojenej generální ředitel - Miloš Balík (SŠEOS - pracovně "SOS").

12.11. - kvalifikace B - ZUŠka sebevědomě zvedla rukavici hozenou v předchozí kvalifikaci družstvem ISŠT "B" a zareagovala historickým rekordem 1705 bodů! Následující jaro historicky poprvé přivítá v decifinále družstvo ZŠ Poříčí nad Sázavou. ZŠ Karlov obdržela nejvíce týmových diplomů a měla nejhlučnější fanoušky. Družstvu ZŠ Votice děkujeme, že zachránilo fotografování družstev vlastním fotoaparátem. Nejlepším hráčem se stal s 233 body Jarda Dán a nejlepší hráčkou po mimořádnám zasedání JURY s 218 body Silvia Králová (oba ZUŠ). Generální ředitel turnaje Jirka Frantl (Poříčí) pak vnesl do beztak profesionálního slavnostního projevu nový prvek - sborový zpěv všech účastníků večera.

5.11. - kvalifikace A - Byl zahájen jubilejní 10.ročník našeho turnaje. Nejlepší hráčkou večera se stala s 237 body Jitka Reinbergerová, nejlepším hráčem s 232 body Marek Šobíšek (oba ISŠT). Družstvo ISŠT svým výkonem 1516 opět hodilo rukavici ZUŠce a manažer a kouč v jedné osobě vzkazuje největším rivalům: "Dnes jsme nastoupili 'jen' s Béčkem!" Velmi hezký a obsáhlý projev při slavnostním zahájení i slavnostním zakončení patřil generálnímu řediteli turnaje Markovi Vyskočilovi (Týnec).

 

Všechny ostatní materiály týkající se kuželek zatím na starém webu.

 

TOPlist