Matematická soutěž Pangea 2018/2019

15.4.2019 15:57:28 | Veronika Macková

Matematická soutěž PANGEA 2018/2019

Matematická soutěž Pangea je určena pro všechny děti, které rády počítají. Pangea ale není ledajaká soutěž. Pracuje s reálnými příklady ze života a nabízí možnost zúčastnit se dětem 4. až 9. ročníků základní školy a jím příslušných ročníků víceletých gymnázií z celé České republiky. Pro letošní rok byla vybrána témata Hudba, Příroda a Ekologie.

Cílem soutěže Pangea je změřit síly žáků 4. - 9. tříd základních škol a jím příslušných tříd víceletých gymnázií a podpořit jejich zájem o matematiku a logické uvažování.

Školní kolo této matematické soutěže se u nás konalo v březnu a nyní byly vyhlášeny výsledky.

Všem účastníkům moc děkujeme za účast a reprezentaci školy a gratulujeme nejlepším řešitelům!

Ing. Veronika Macková

vysledky-pangea.docx