Tělesná výchova

Podpořte Benešovský běh 10. 9. 2017 svojí účastí

30.8.2017 21:02:15 | Jindřich Slunečko | Atletika

Milí žáci Jiráskovky, milí rodiče,

10. 9. 2017 proběhne v našem městě Benešovský běžecký festival.

V letošním roce bychom se rádi aktivně zapojili i jako škola – JIRÁSKOVKA a podpořili myšlenku:  NEsedíme, NEležíme, BĚŽÍME!

Vzhledem k termínu  začátkem školního roku již není možné se přihlásit on-line, je potřeba vyplnit  přihlášku, kterou najdete na všech sportovních nástěnkách ve škole s uvedením do kolonky škola : ZŠ Benešov, Jiráskova 888 a přinést ji do čtvrtka 7.9. do školy J. Slunečkovi nebo M. Blažkové. Takto přihlášené děti zaregistrujeme a zaplatíme jim startovné. Přihlášku je též možné donést na náměstí individuálně  7. – 8. 9.: 12 – 17 h, 9.9.: 9 – 13 h, přinést doklad o zaplacení a též startovné proplatíme, žákům přihlášeným on – line taktéž.

Byli bychom rádi, kdyby tuto myšlenku podpořili i vaši rodiče – kategorie jsou opravdu různorodé, buď jako závodníci, nebo jako fandící doprovod. Vzhledem k velkému počtu závodníků a aktivnímu zapojení učitelů  - běžců není možné za děti při Benešovském běžeckém festivalu zodpovídat. Díky.

Všechny další informace je možné najít na webových stránkách naší školy www.zsjiraskova.cz .

Běžím za svou školu!!!

Jiráskovka do toho!!!