Tělesná výchova

Sazka olympijský víceboj 2018

19.7.2018 06:22:02 | Marcela Blažková

Za aktivní účast bude Jiráskovka obdarována

Sazka Olympijský víceboj na Jiráskovce

I ve školním roce 2017/2018 se ZŠ Benešov, Jiráskova 888 zapojila do velkého sportovního projektu na rozvoj pohybu všech dětí – Sazka Olympijského víceboje. Všech 8 disciplín splnilo 510 žáků (celé dvě třetiny žáků naší školy) a spolu s vysvědčením si přinesli domů ještě Olympijský diplom s analýzou pohybových předpokladů a doporučením vhodných sportů, které by je na základě jejich nejsilnějších schopností mohly bavit a mají pro ně vlohy.

Štěstí se na nás usmálo ještě v podobě výhry 40 000 Kč na nákup sportovního vybavení pro školu, o které jsme soupeřili s dalšími 600 školami ČR, které také splnili podmínky pro účast v losování.

Jsme zase o krok dále s naším cílem přivést ke sportování co nejvíce dětí a ukázat jim sport jako zábavu a přirozený životní styl.

Marcela Blažková