Tělesná výchova

Seznam rubrik:
Všechny sporty - Atletika - Basketbal - Florbal - Fotbal - Házená - Inline - Lyžařský kurz (fotogalerie)
Nohejbal - Plavání - Relaxační TV - Sběr papíru Pata a Mata (archiv) - Stolní tenis - Šachy
Škola v přírodě - Volejbal - Všesportovní příprava - Vybíjená - Zájmové kroužky

Předseda předmětové komise: Mgr. Jindřich Slunečko
Členové: Dana Pokorná, Pravoslav Novák, Mgr. Filip Zafouk, Mgr. Karel Svoboda


Volitelné předměty TV:
Pohybová výchova: 2. a 3. ročník s časovou dotací 1 hodina týdně
Tělovýchovný seminář – všestranná sportovní příprava: 6. ročník s časovou dotací 2 hodiny týdně
Tělovýchovný seminář – relaxační tv - 7. ročník s časovou dotací 2 hodiny týdně ... (rtv_teorie.zip - rtv_pravidla.zip)

ATLETICKÉ REKORDY ŠKOLY ... poslední aktualizace 19.5.2010

atleticke-rekordy-skoly.xls nebo atleticke-rekordy-skoly.pdf

 

Atletický čtyřboj

16.11.2019 21:40:14 | Jana Kahounová | Atletika

1.října 2019 se uskutečnily závody v atletické všestrannosti.

Krásné počasí přineslo i krásné výsledky.

Gratulujeme.

4boj-6a7_ml-chlapci-vysledky-jednotlivci.pdf

4boj-6a7_ml-divky-vysledky-jednotlivci.pdf

4boj-8a9_st-divky-vysledky.pdf

4boj-8a9_st-divky-vysledky-ctyrboj.pdf

4boj-8a9_st-chlapci-vysledky-jednotlivci-.pdf

4boj-8a9_st-chlapci-vysledky-ctyrboj-.pdf

4boj-8a9_st-chlapci-vysledky-1000-m.pdf

 

Celý článek

Nohejbalový turnaj vyhrál tým Jiráskova A

16.11.2019 18:59:53 | Jindřich Slunečko | Nohejbal

Randa, Mach a Mareš jsou okresními vítězi v nohejbalu 2019

 

Celý článek

Sálová kopaná 2019 - postup do finále 11. 12.

9.11.2019 18:01:26 | Jindřich Slunečko | Fotbal

Naši kluci prošli do finále v sálové kopané, nejlepšími hráči Adam Rezek, Otakar Procházka

 

Celý článek

Florbalisté 6. - 9. tříd jsou vítězové okresu Benešov

7.11.2019 15:22:06 | Jindřich Slunečko | Florbal

Kluci dokázali nemožné a postupují na krajské finále do Rudné

 

Celý článek

Florbalisti 6. - 9. tř. zvítězili ve své oblasti

5.11.2019 16:29:23 | Jindřich Slunečko

Výhra v oblasti a postup mezi 4 nejlepší týmy na okrese Benešov

 

Celý článek

Volejbalisté učitelé obsadili skvělé 3. místo na turnaji škol

3.11.2019 18:23:17 | Marcela Blažková | Volejbal

Bronzovou příčku vybojoval učitelský tým Jiráskovky

 

Celý článek

Stolní tenisté ve Vlašimi

3.11.2019 10:23:59 | Jindřich Slunečko | Stolní tenis

Okresní kolo ve stolním tenisu 2019

 

Celý článek

Pravidla vybíjené, přehazované, volejbalu 2019_2020

20.10.2019 13:14:40 | Marcela Blažková | Volejbal

Přehled pravidel vybíjené, přehazované, volejbalu 2019_2020

 

Celý článek

Atletický čtyřboj 2. stupně - říjen 2019

15.10.2019 17:08:03 | Jindřich Slunečko | Atletika

Naši borci dělali, co mohli.

 

Celý článek

Benešovský běžecký festival 2019

13.8.2019 13:04:28 | Jindřich Slunečko | Atletika

22. 9. 2019 to společně rozběhneme

 

Celý článek

Tradiční volejbalové utkání mezi učiteli a žáky

18.6.2019 14:54:15 | Jindřich Slunečko | Volejbal

Dramatické utkání o volejbalový trůn na Jiráskovce vyvrcholilo v tie breaku

 

Celý článek
TOPlist