Tělesná výchova

Seznam rubrik:
Všechny sporty - Atletika - Basketbal - Florbal - Fotbal - Házená - Inline - Lyžařský kurz (fotogalerie)
Nohejbal - Plavání - Relaxační TV - Sběr papíru Pata a Mata (archiv) - Stolní tenis - Šachy
Škola v přírodě - Volejbal - Všesportovní příprava - Vybíjená - Zájmové kroužky

Předseda předmětové komise: Mgr. Jindřich Slunečko
Členové: Dana Pokorná, Pravoslav Novák, Mgr. Filip Zafouk, Mgr. Karel Svoboda


Volitelné předměty TV:
Pohybová výchova: 2. a 3. ročník s časovou dotací 1 hodina týdně
Tělovýchovný seminář – všestranná sportovní příprava: 6. ročník s časovou dotací 2 hodiny týdně
Tělovýchovný seminář – relaxační tv - 7. ročník s časovou dotací 2 hodiny týdně ... (rtv_teorie.zip - rtv_pravidla.zip)

ATLETICKÉ REKORDY ŠKOLY ... poslední aktualizace 19.5.2010

atleticke-rekordy-skoly.xls nebo atleticke-rekordy-skoly.pdf

 

Florbalisté 6., 7. tříd na republikové finále pojedou!!!

18.2.2014 05:23:51 | Jindřich Slunečko | Florbal

Kluci to dokázali, 10. a 11. března 2014 jedou do Plzně na republikové finále

 

Celý článek

Florbalisté 8., 9. tříd na republikové finále nepojedou

13.2.2014 08:22:22 | Jindřich Slunečko | Florbal

Florbalisté 8. - 9. tříd v letošním roce neprohráli, přesto nepostupují

 

Celý článek

Florbalisté 6, 7. tříd jsou druzí ve Středočeském kraji

21.12.2013 03:35:45 | Jindřich Slunečko | Florbal

Kluci dokázali obhájit druhé místo z minulého roku

Náš tým šel soustředěně za svým cílem. V prvním utkání hrál s Nymburkem 2 : 0, poté porazil Rakovník 2 : 0 a Čáslav 3 : 2. Prohráli jsme s Kladnem 2 : 3. Skončili jsme ve skupiněna druhém místě a hurá do čtvrtfinále, kde nás čekal běhavý Beroun, poradili jsme si s nimi 4 : 0. Semifinále bylo těžké, ačkoliv jsme prohrávali 0 : 1, nakonec - 2 : 1 Mladá Boleslav. Před finálem si kluci věřili, avšak s Kolínem 2 : 3. Díky tomu je čeká v příštím roce kvalifikační turnaj o mistrovství republiky v Liberci v lednu 2014. Držte nám palce. Děkujeme.
Sestava týmu:
Šimon Zídek, Adam Bouček, Albert Půlpán, Oldřich Hejčl, Jakub Kumpošt, Jakub Kozel, Tomáš Krchňák, Tomáš Zeman, Dominik Karpov, Jiří Wagner, Radek Slavík, Lukáš Balcar, Martin Jandač, Martin Koucký.
trenéři týmu: Pravoslav Novák, Jindra Slunečko

Celý článek

Florbal v obrázcích - 3. 12. 2013

13.12.2013 12:36:35 | Jindřich Slunečko | Florbal

19. 12. 2013 hrají naši kluci krajské finále v Praze

Celý článek

Florbalisté 8., 9. tříd jsou vítězi Středočeského kraje

11.12.2013 05:57:36 | Jindřich Slunečko | Florbal

Kluci dokázali poprvé v historii 8. - 9. tříd vyhrát krajské finále ve florbale

Celý článek

Florbalisté 6., 7. tříd vítězové okresu Benešov

10.12.2013 06:07:24 | Jindřich Slunečko | Florbal

Kluci dokázali obhájit prvenství z minulého roku

Celý článek

Plavecké závody ZŠ v Benešově

31.10.2013 21:47:50 | Jindřich Slunečko

Okresní finále v plavání se vydařilo

Celý článek

Florbalistky z Jiráskovky zvítězily v Neveklově

30.10.2013 19:29:22 | Jindřich Slunečko | Florbal

Dívky přivezly cenné první místo z okresního finále v Neveklově

Celý článek

Jiráskovka byla vítězná ve florbale chlapců 8. - 9. tř.

23.10.2013 18:04:14 | Jindřich Slunečko | Florbal

ZŠ Benešov, Jiráskova 888 postupuje na krajské finále Středočeského kraje do Prahy

Celý článek

Středočeská In-line brusle 2013

25.9.2013 15:42:15 | Jindřich Slunečko | Inline

Skvělé výkony podala sportovní reprezentace Jiráskovky v In-line závodech

Celý článek

Přespolní běh Běháme s BK Tour - Vlašim

12.9.2013 17:39:40 | Jindřich Slunečko

V první sportovní soutěži v novém školním roce jsme byli velmi úspěšní

Celý článek

Sportovci 2. pololetí na Jiráskovce

10.6.2013 06:43:36 | Jindřich Slunečko

Sporťáci děkujeme a gratulujeme!

Celý článek
TOPlist