Okresní kolo v basketbalu – úspěšná reprezentace naší školy
 
Ve dnech 4. a 5. března 2026 se ve sportovní hale Gymnázia v Benešově konalo okresní kolo v basketbalu dívek a chlapců. Turnaje se zúčastnila také družstva naší školy, která předvedla velmi dobré sportovní výkony a důstojně reprezentovala naši školu.
 
Ve středu 4. března nastoupili do turnaje chlapci. V průběhu dne odehráli několik napínavých a vyrovnaných utkání, ve kterých nechybělo velké nasazení, bojovnost ani týmová spolupráce. Po náročných zápasech nakonec obsadili velmi pěkné 5. místo.
 
O den později, 5. března, se turnaje zúčastnilo družstvo dívek. Také jejich zápasy byly velmi vyrovnané a plné sportovního nasazení. Díky svým výkonům a odhodlání si dívky vybojovaly krásné 3. místo, což je v silné konkurenci ostatních škol velkým úspěchem.
 
Obě družstva během turnaje prokázala nejen dobré basketbalové dovednosti, ale také fair play a týmového ducha.
 
Děkujeme všem hráčkám a hráčům za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.
 
 
20260305 081948 120260305 082611 120260305 08262020260305 121827img 20260304 123636